دفاتر اروپایی ولویکس

دفاتر اروپایی

با توجه به شرایط کنونی جامعه چه از منظر اقتصادی و چه از منظر سیاسی ، ارتباطات و مراودات مالی برای هر دو قشر واردکننده و صادر کننده دشوار گردیده است. ولویکس توانسته است با تکیه بر روابط خود با شرکای اروپایی و افتتاح و راه اندازی دفاتر متعدد در قلب اروپا بخش اعظم این مشکلات را از پیش رو بردارد.

نشانی دفاتر اروپایی

دفتر هلند : Kamperfoeliestraat 4, 1402GD Bussum, Netherlands - Tel:+31 615 08 88 88

دفتر آلمان :

دفتر اتریش : Unit 14,No 18 , Fleischmarkt1010, Wien, Austria - Tel: +43 664 7547 7531

بخش عمده فعالیت این دفاتر که مدیریت آنها با دفتر هلند می باشد تامین تجهیزات مورد نیاز صنایع داخلیست که به واسطه روابط بین الملل ایران دشوار و یا در پاره ای از موارد ناممکن شده است. حضور در وندور لیست شرکت ها و ارگانهای بزرگ کشور در کنار ارائه خدمات متنوع حمل و نقل و ترخیص از EXW گرفته تا DDP ما را به مرجع و منبعی برای تامین کالا و خدمات در صنایع مختلف تبدیل نموده است.

علاوه بر این همواره یکی از دغدغه های شرکت های ایرانی نقل و انتقال پول داد وستد با کشورهای دنیا بوده است. موضوعی که روز به روز دشوار تر شده و امروزه به یکی از چالش های اساسی صاحبان کسب و کار تبدیل شده است. ولویکس با استفاده از امکانات خود در گرجستان ، ترکیه و اروپا نقل و انتقال وجوه در هر ابعادی را نیز تسهیل نموده است و از این پس امکان پرداخت ریالی برای خرید های دلاری و یورویی و نیز تبدیل وجه فروش های احتمالی دلاری و یورویی به ریال در دسترس می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما در تماس باشید.